RECENZIA: Dermacol: make - up cover

18:00 Suzzie 2 Comments

Ahojte! Dnes tu mám pre Vás recenziu make-upu cover od Dermacolu. Myslím, si že ste sa o ňom už dočítali. Aj ja dakde na blogu som si prečítala, že je vysoko krycí a že zakryje všetko! Toto bol dôvod, prečo som si ho aj kúpila.


Čo hovorí výrobca? 
"Klinicky testovaný, extrémne krycí Make-up Cover vznikol ako jeden z prvých krycích make-upov v Európe i vo svete. Jeho receptúra bola vyvinutá vo Filmových štúdiách Barrandov v Prahe pre potreby profesionálnych vizážistov a potom predaná do Hollywoodu.

Jedinečná krémová konzistencia s obsahom 50 % pigmentov zakryje farebné nedostatky pleti, vyrovná ich a dodá pleti zamatovo matný vzhľad. Poskytuje jej intenzívnu ochranu pred UV žiarením (SPF 30) a škodlivými vplyvmi prostredia. Možno ho použiť na celú tvár i telo, na farebnou korekciu, na zosvetlenie či stmavenie tónu pleti alebo na profesionálny make-up - fotografovanie, modeling, slávnostné príležitosti a pod. Má dlhotrvajúci účinok a umožní prekrytie ako drobných, tak aj rozsiahlejších kožných nedostatkov - kruhov pod očami, jazvičiek, pupienkov, strát pigmentu, farebných škvŕn a pod. Vylepšuje vzhľad unavenej pleti, stratu jasu, nezjednotenú a bledú pokožku. Nanáša sa na podkladový krém a možno ho kombinovať s inými make-upmi radu Dermacol."
Kúpila som ho v 101-drogérie, keďže v DM-ke mali iba tmavé odtiene. Tu som našla najsvetlejší 208. Čo je druhý najsvetlejší. Má 30 g. Na pokrytie tváre stačí naozaj malé množstvo. Make up dokonale kryje-zakryje naozaj všetko. Od akné až po kruhy pod očami. Podľa mňa určite zakryje aj znamienka. Make up má obsahovať 50 % pigmentov a je to vidieť. Ochrana pred UV žiarením /SPF 30/. Make up je navyše vode-odolný, čo musím potvrdiť, keďže som ho mala na plavárni a musím potvrdiť, že ho po hodine na plavárni aj veľa zostalo na tvári :) Nevýhodou je určite, že make up sa vlieva do vrások a je to vidieť, preto ak máte vrásky, nič moc pre vás. Make up sa navyše odtláča, takže proti tomuto musíte bojovať. :/

 po rozotretí


Mali ste tento make up? Ste spokojné? 

Možno sa ti bude páčiť aj

2 komentáre:

  1. Já si ho mám v plánu pořídit, ale pouze jako korektor. Krytí má totiž úžasné!:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Kryje fakt vynikajúce a všetko, ale strašne zvýrazňuje aj tie najjemnejšie vrásky, takže je vhodný asi len pre školáčky. Navyše je dosť mastný a otiera sa presne ako píšeš. Ja som ho spočiatku používala ako make-up na celú pleť, ale je dosť maskoidný a naviac po čase mi začal pleť príšerne vysušovať, takže som ho prestala používať na celú pleť a používam ho už len ako korektor, aj to len výnimočne, pretože sa mi po ňom zhoršila pleť a vyhádzala som sa.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)