RECENZIA: YVES ROCHER: sebo végétal krém proti nedokonalostiam + čistiaci gél

16:05 Suzzie 1 Comments

Ďakujem firme yves rocher za poskytnutie výrobkov na testovanie!

Ahojte! Ako som včera písala, dnes tu máme túto recenziu na výrobky Yves Rocher rady sebo végétal a to čistiaci gél a krém na tvár.
Táto rada výrobkov je pre mastnú a zmiešaný typ pleti, je to NOVINKA. Rada obsahuje: Čistiaci píling, micelárnu vodu 2 v1, čistiacu masku, zmatňujúcu dennú starostlivosť, čistiaci gél, starostlivosť proti drobným nedostatkom pleti a nakoniec sérum sťahujúce póry.

Starostliviosť proti drobným nedostatkom pleti:

V 50 ml balení sa nachádza krém, ktoré vonia sviežosťou a energiou. Po nanesení a sa do pleti veľmi rýchlo vsiakne, nezanecháva mastný film, pokožka je jemnejšia, nemastná, matná a hydratovaná, póry sa zmenšujú. S týmto "gélom-krémom" som veľmi spokojná, škoda len, že sa tak rýchlo míňa a cena je trošku vyššia ale myslím, že za tú kvalitu to stojí. Určite si tento krém zaobstarám aj v budúcnosti! :) cena: 10,90 €Čistiaci gél
Tento čistiaci gél má 125 ml. Vonia tak ako "gélkrém" je svieži a jemný. Pleť celkom fájn vyčistí, musím potvrdiť, že pleť je zmatnená a nie je mastná. Tento gél tiež odporúčam a myslím, že je to celkom fájn investícia. cena: 7,40 €Z tejto rady sa mi páči maska na tvár, na ktorú mám zálusk. Uvidíme ako vydá a môžte sa tešiť na recenziu. :)
Aké máte skúsenosti s produktmi značky Yves Rocher? 

Možno sa ti bude páčiť aj

1 komentár:

  1. Ten gel vypadá dobře:) V brzké době bych taky ráda vyzkoušela nějakou péči od této značky :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)