RECENZIA: Oriflame Studio artist - krycí krém

16:53 Suzzie 0 Comments

Ahojte!
Ako sa máte ? Aj u vás je počasie také aprílové ? Dnes tu mám pre vás pripravovanú recenziu na krycý krém Studio Artist od Oriflame. Rozmýšľala som nad článkami typu: Líčenie, tagy. Takže v blízkej dobe sa na niečo také môžete tešiť :) No poďme už na ten krycí krém

Čo hovorí výrobca:

"Krycí krém, obohatený o svetlo rozptyľujúci komplex Illuma Flair™, odpútava od nedokonalostí pleti, vyrovnáva jej farebný tón a poskytuje prirodzený výsledok líčenia. Pleť bude vďaka tomu pôsobiť dokonalo v akomkoľvek svetle. Vzdušné zloženie zanecháva pleť hebkú, hydratovanú a krásne žiarivú, bez neželaného lesku. So SPF 15."
  • Balenie krycieho krému vyzerá naozaj pekne, mne osobne sa veľmi páči. Objem je 30 ml, klasika. Tento krycí krém nájdete v 5 odtieňoch. Ja som si kúpila Porcelain, a od Oriflame som dostala na testovanie Natural Beige, ktorý je na mne veľmi tmavý, takže som ho nemohla ani vyskúšať. /Ida doma/. Nájdete ho teraz v akcii v katalógu za 4,99 € /normálna cena 10 €/ ale veľakrát býva v akcii takže cena si myslím, že nieje problém. 
  • Krycí krém má tekutú konzistenciu, mám pocit, že troška oxiduje ale iba troška :D. Najviac ma zaujal ten komplex, ktorý ma rozptyľovať svetlo na pleti a tak mala pôsobiť prirodzene aj som sa naň tešila. Ten komplex tam aj je, celkom to pôsobí pekne ale niekedy mám pocit, že je to až moc a pleť sa nepekne leskne, rozmýšľam či je to lesk alebo má pleť pôsobiť prirodzene. No u mňa je to ten lesk, keďže mám ešte aj mastný typ pleti. :/ Samozrejme na suchej pleti to môže vyzerať lepšie. Teda aspoň si myslím.
  • Krycia schopnosť sa podľa mňa odvíja  od toho komplexu. Kryje tak stredne, zakryje nejaké tie maličké pupienky, začervenanú pleť a maličké nedokonalosti. Samozrejme nezakryje všetko. Ja som s ním spokojná hlavne v lete, keď potrebujem troška ľahší  krycí krém ako inokedy. Mám nedokonalú pleť, akné a iné veci a v lete bol naozaj v pohode. Zjednocuje tón pleti, čo je pre mňa veľké plus! Pleť pôsobí krajšie a lepšie. 
  • Neviem posúdiť, či pleť zanecháva hydratovanú ale určite ju tento krycí krém neysušuje, čo je ďalšie plus. Hebká naozaj je. Netreba zabúdať aj na SPF 15, čo sa zíde tiež. Hlavne v lete.
Celkové hodnotenie:
Krycí krém sa skôr hodí pleti, ktorá nieje mastná, pretože môže spôsobovať neželaný lesk. Nieje moc vhodný pre nedokonalú pleť, pretože nezakryje všetko čo by ste chceli. Ale pre tých, ktorý nemajú takýto problém je to v pohode. Pleť zjednotí, pôsobí prirodzene a obsahuje aj SPF 15 čo je fájn. Má ľahkú konzistenciu, ktorá je vhodná na leto. Cena je fájn. Moje hodnotenie: 7/10 bodov. Myslím, že na vyskúšanie stojí :)

Mali ste už tento krycí krém ? Vyskúšali by ste ho? :)

Možno sa ti bude páčiť aj

0 komentárov:

ďakujem za komentár :)