EVENT: Yves Rocher - tlačová konferencia

22:13 Suzzie 0 Comments

Ahojte! Ozývam sa vám po ťažkom týždni, aký som snáď ešte nezažila, čo sa týka psychiky ale aj fyziky, všetko sa spolu zmiešalo a nedalo sa to zniesť, našťastie je dnes piatok a ja si konečne pospím viac ako 4 hodiny, budem spať a spať ale keby som chcela dobehnúť ten spánok, potrebovala by som určite viac víkendov ako jeden. Budem si musieť však poradiť iba s týmto. Aj vy máte tak radi školu ako ja ? :D

Vo štvrtok, 15.1 som sa zúčastnila tlačovej konferencii Yves Rocher v Bratislave na ktorej mal byť predstavený nový rad pleťovej kozmetiky. Tlačovka sa konala v príjemnej reštaurácii na Michalskej ulici. Privítala nás milá Lucia Panchartková, ktorá sa nám venovala celý čas. O niekoľko minút sme začali s prezentáciou. Novinkou mal byť nový rad pleťovej kozmetiky, s názvom Sérum Vegetal, jedná sa o radu, ktorá je zameraná na rozjasnenie pleti a na odstránenie vrások. Celá prezentácia ma zaujala hlavne kvôli rastline, ktorú táto rada obsahuje kryovýťažok z kosmatca kryštálového, dokonca vyvinuli technológiu N.A.T. Ale poznáte to ako je to s krémami na proti vráskam, nasľubujú a nič sa nestane, ani ja som neverila, no pri tejto rade od Yves Rocher som prvýkrát uverila týmto tvrdeniam, pretože je to všetko objasnené a podľa mňa to bude určite fungovať. Ale uvidíme pri testovaní :)


Po prezentácií, sme mohli všetky výrobky vyskúšať, ovoňať. Už som si zvykla pri YR, že všetko nádherné vonia a nesklamali nás ani pri tejto novej rade, ktorá je rozdelená na tri série a každá inak vonia..Viac si samozrejme povieme už v recenzii, ktorú chystám. :)


Po vyskušaní kozmetiky, sme sa vrhli na tieto všetky dobroty, ktoré nie len vyzerali skvelo ale aj tak chutili! :)

Pri kkonzumovanívšetkých tých dobrôt, sme kecali a kecali. Stretla som opäť blogerku Vandu, ktorú som spoznala na predošlej konferencii.


Cca o hodinku sme sa postupne všetci rozpustili a išli pekne domov.

Zase opäť raz ďakujem YR, za pozvanie. Som rada, že som sa tejto konferencii zúčastnila :) Čo vy a tlačovky ? :)

Možno sa ti bude páčiť aj

0 komentárov:

ďakujem za komentár :)