TIPS: Na svätého Valentína

15:42 Suzzie 2 Comments

 Ahojte! Dnes oslavujeme Valentína. Už týždeň zovšadiaľ vyskakujú na nás červené srdiečka, povedzme si úprimne, je dosť komerčný ale pri tom je taký sladký! V našich končinách sa moc neoslavuje, napríklad keď to porovnáme s Amerikou a inými krajinami. Ja Valentína považujem, za sladký a milý sviatok, keď si ja a môj priateľ popri všetkých povinnostiach nájdeme celý víkend pre seba, kúpime si milé darčeky, ktoré nám urobia radosť, pôjdeme do kina, trávime večer pri sviečkach. Je to krásny čas, samozrejme by sme takéto veci nemali robiť iba na Valentína ale aj obyčajné dni v roku. :) Pripravila som si pre vás malú inšpiráciu na Valentína, snáď sa bude páčiť :)


Black paper, gold or silver pen and bouncy balls from the party store.  What kid wouldn't love this Valentine.Post-it notes for Valentines Day. All the things I love about YOU! #valentinesday32 Fun and Flirty Ways to Spoil Your Sweetie

Loving Deck of Cards | 29 Last-Minute Valentine's Day Gifts

25 DIY Valentine's Day Decorations cute for photography backdrop ! (Banner with cards but for game night party) Or maybe an Alice in wonderland party!?

Printable Valentine’s day Card-Valentine’s Day (More Free Printables)

Use the words to your wedding song. I would do this differently, but there's lots of steps to show you how.

Print: "I love you.. from the bottom of my heart to the tip of my toes" add handprint/footprint for gift, home, new baby, Valentine's Day...

Valentines Day Group Project. Could also do other holiday themes such as: Halloween Pumpkin, Christmas Tree, Easter Egg

Valentine's Decorations and Food Ideas | Amanda Jane Brown

Delicious Roasted Potatoes- a cute idea to have with steak. I need to get a heart shaped cutter:-)

Free Printable Of The Day - The perfect Valentine for a tea-loving teacher, neighbor or friend. Get your free printable from Crafted by Lindy.

valentine, sock valentine, free printable, valentines for kids, valentines day

DIY crepe paper roses. i need to make these for valentines day! super easy & inexpensive too.

I Love You - 24 Cute and Easy DIY Valentine’s Day Gift Ideas www.genesisdiamonds.net #valentinesdaywedding #valentinesday #wedding

Valentine's Day saying - Vinyl Lettering only

13 Heart-Melting Valentine's Day Crafts - too sweet and I adore mason jars!

Valentine's Day Ideas 2014. Too bad my eyes are defective, sorry love!

Všetky fotky sú z pinterest.com
Dúfam, že sa vám inšpirácia páčila a niečo vyskúšate, dajte mi potom vedieť! :)

Možno sa ti bude páčiť aj

2 komentáre:

  1. Moc pekna inspirace :-) Taky si myslim, ze Valwntyn je mily svatek, kdyz clovek nebude koukat jen na tu komerci :-) Nemusi to byt zadne drahe darky nebo drahe vecere, myslim si, ze potesi kazda malickost pro toho, koho mame radi a nemusi to byt jen partner :-) Jak jsi psala, spolecne straveny den je taky moc fajn a mila vec :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. To sú krásne inšpirácie! :) Najviac sa mi páčia tie nápady s lepiacimi papierikmi a obraz so stromom, na ktorom visia dve srdiečka. :) Veľmi pekné! :)

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)