Nový luxus od Oriflame - Giordani Gold

20:07 Suzzie 4 Comments

Ahojte! Ako sa máte ? Verím, že si užívate krásne počasie alebo práve naopak, trávite dni nad knihami a odratávate posledné dni školy. Ja som presne ten druhý prípad, preto sa veľmi teším, že mám blog a môžem sa aspoň trošku odreagovať. Som na konci fyzických a psychických síl. Bohužiaľ už bádam na sebe aj zdravotné problémy, preto som sa rozhodla na niektoré veci do školy vykašlať a urobiť si deň voľna a oddýchnuť si. Dosť bolo negatívnej energie a poďme radšej na novinky od Oriflame, pretože je ich dosť ako vždy. :)

Oriflame prišiel s novou a vynovenou kolekciou Giordani Gold, ktorá bola vždy tá "luxusnejšia" kozmetika v Oriflame. No po nových obaloch, ktoré sú úplne nádherné mám pocit, že sú ešte viac luxusnejšie. :)

Začneme s dlhotrvajúcim krycím krémom s minerálmi. Musím pochváliť obal, ktorý je naozaj nádherný ale najviac ma zaujala vôňa! Všetky krycie krémy ktoré som doteraz vyskúšala nemali skoro žiadnu vôňu alebo príjemnú vôňu. Tento krycí krém však vonia a nádherne! Krycí krém má celkom dobrú až vynikajúcu kryciu schopnosť. Prekryje vám veľa nedostatkov, avšak na väčšie problémy tu máme korektor. Ja som skúšala odtieň Porcelain, ktorý je najsvetlejší, bohužiaľ pre mňa je  tmavý, možno na leto by sa ako tak dal ale inak nie. Celkom dobre sa s ním pracuje. Nezanecháva šupinky, nevysušuje, skôr si myslím, že je vhodný pre suchý typ pleti. Obsahuje ochranný faktor SPF15, vzácne sopečné minerály.  Je dostupný v 5 odtieňoch za cenu 9,99€

Plochý štetec na krycí krém. Prvý štetec, ktorý som od Oriflame vyskúšala a som príjemne prekvapená kvalitou. Krásny vzhľad a jemnučké štetinky, ktoré nevypadávajú a nepichajú. Veľmi dobre sa s ním pracovalo. Ak sa vám zapáčil, určite ho vyskúšajte. :) Cena: 5,50 €Ceruzky na oči. Opäť raz musím vyzdvihnúť obal, ktorý je jednoduchý, elegantný a nadčasový. Ceruzky sú dostupné v štyroch odtieňoch, navyše obsahujú vitamín E. Super pigmentované, výborný výber odtieňov. Cena sa mi zdá však priveľká, preto využite akciu, kedy je cena podstatne nižšia. :) Cena: 7,90 €Farebný gél na obočie. Gél je dostupný v dvoch variantoch blonde a brown. Zloženie obsahuje provitamín B5. Super sa nanáša a pigmentácia je tiež fajn. Nemám čo vytknúť. :) Cena: 8,90 € Verím, že sa vám článok páčil, a ak ste prišli až nakoniec, určite mi napíšte, ktorý výrobok vás najviac zaujal. :)

Možno sa ti bude páčiť aj

4 komentáre:

 1. Vypadá to všechno skvěle, ten štětec mě docela zaujal. Já mám celkově ráda makeupy od Oriflame :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/vybarvi-se-2-do-bronzova.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie krycie krémy vyzerajú naozaj dobre :) aj ten štetec môže byť parádny

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tyhle jejich makeupy bych rada vyzkousela.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)