Yves Rocher - farebné ceruzky na oči vás vyfarbia

21:58 Suzzie 10 Comments


Yves Rocher prišlo so skvelou novinkou - farebné ceruzky na oči. Majú jednoduchý dizajn, veľa odtieňov od sýtych farieb až po zemité. Ceruzky ma zaujali už na prvý pohľad na tlačovke, kde boli predstavené. Majú vynikajúcu pigmentáciu, čo je jedna z nahlavnejších vlastnosti ceruziek na oči. Druhá je dlhotrvácnosť a tá je tiež skvelá. Na fotkách nižšie môžete vidieť sami, aké sú dokonalé. 


Farebné odtiene síce troška môžu pôsobiť až moc a pomyslíte si, že sú vhodné skôr k extravagantnému líčeniu ale musím vás vyviesť z omylu, pretože na očiach pôsobia veľmi dobrým dojmom. Stačí jednoduchá ružová linka a líčenie je na svete. Ďalšia ich vlastnosť je, že sú veľmi mäkké, takže aplikácia je príjemná a jednoduchá. Ak sa radi líčite alebo experimentujete, tieto ceruzky vám určite odporúčam, pretože aj na toto ich využijete a nebudete vôbec sklamané. Yves Rocher ma prekvapuje stále viac a viac a tieto ceruzky sú veľmi vydarením kúskom. Cena je trošku vyššia ale oprávnene, pretože dostanete naozaj kvalitu. Páčia sa vám ? Kúpili by ste si ich ? 
Krásny večer :)


Možno sa ti bude páčiť aj

10 komentárov:

 1. Až na tu žlutou se mi líbí všechny, určitě bych je v líčení využila :)
  Double Infinity

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já bych nevyužila ani jednu, ale někomu se to hodí :D Jsem jen na nude nebo černé líčení, občas do zlata a růžova, takže pro mě tyhle syté barvičky nejsou :/ :D Nejdřív jsem si myslela, že jsou to pastelky :D
  www.borntobebeautiful.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty krása ! Vyzerajú naozaj skvelo ! :)
  Pozývam vás na moju giveaway : http://aduliksun.blogspot.sk/2015/10/jesenna-giveaway.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jééj aké krásne farebné :)

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jeden odstin bych rada vyzkousela. :)))
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. moja mohla by si sem hodiť ešte foto, ako vyzerajú na očiach :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)