A výhercom sa stáva..

19:44 Suzzie 1 CommentsAni neviem ako rýchlo a naše súťaže zase končia. Tentoraz ste mali možnosť súťažiť na FB stránke blogu a ako vždy aj tu na blogu. Som veľmi rada, že sa vás toľko zapojilo a chcete krásne produkty, ktoré som pre vás vybrala. 


Na blogu ste mohli súťažiť naozaj o veľký balík kozmetiky, ktorú som zladila do ružovej farby, takže dúfam, že víťazka bude mať rada ružovú. Na FB ste mohli vyhrať sadu šampón a kondicióner na vlasy od značky Oriflame. Poďme sa teda pozrieť kto vyhral. Žrebovala som tak, že som rolovala stránkou hore dole a kde mi zostala myška, ten komentár sa stal výhercom.. Na FB bolo viac ako 400 komentárov a 800 zdielaní, wow! Niektorí bohužiaľ však písali viacej komentárov alebo zdieľali, keďže však chcem aby mal každý rovnakú šancu, rolovala som medzi Likes, keďže každý môže dať iba jeden like, myslím si, že táto cesta je najspravodlivejšia. :) /PS: Tip pre blogerky, pri likes vidíte aj, kto má vašu stránku lajknutú a kto nie, super že ? / 

FB súťaž vyhrala: poprosím výherkyňu aby mi do správy napísala adresu!Blog súťaž vyhrala: výherkyni som už písala e-mail.
Všetkým blahoželám a tí, ktorí ste nevyhrali, nezúfajte, mám pre vás pripravené niečo nové! :)

Možno sa ti bude páčiť aj

1 komentár:

  1. Gratulujem dievčatám:)
    http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)