WE LOVE SUNDAYS

22:42 Suzzie 5 Commentswe love sundays - lepší názov by som tomuto článku nevymyslela. Nedeľa je krásny deň, pretože väčšinou práve v tento deň máme voľno a aj ostatní a môžeme sa navzájom stretávať. Nedeľa býva vždy oddychová a radi nič nerobíme. Nedeľa je proste nedeľa. Na druhej strane však vieme, že na ďalší deň nás čaká práca a škola. Keďže mám na budúci týždeň akademický týždeň, v pohode si môžeme písať tento článok a vôbec nemám žiadne stresy čo všetko musím urobiť zajtra. V poslednej dobe som sa trošku zlepšila vo vnímaní stresu a času. Každý deň má 24 hodín, či to je dnešný alebo ten pred piatimi rokmi. Zdá sa vám však, že sa stále ponáhľate a pritom nemáte vôbec času ? Bojíte sa, že niečo nestihnete ? Takéto problémy som mala aj ja a aj budem mať avšak vnímam to už troška inak. Hovorím si, že aj ja som len človek a nedokážem deň natiahnuť na 100 hodín a stíhnuť všetky veci, ktoré by som chcela a na 100 %. Toto zvládanie úloh a stres zvládam už troška lepšie avšak stále tu je. :) Skúste to aj vy, troška sa zastaviť a popremýšľať..

Vo štvrtok som mala obhajoby maturitných prác. Bol to veľmi dlhý deň, ktorý sa ťahal a ťahal, keďže som bola obhajovať predposledná, stres bol o to väčší. Praktických maturít som sa veľmi bála pretože som v týchto veciach nikdy nevynikala a tak som sa tešila, keď už budem mať po tom a bolo by mi úplne jedno akú známku dostanem, podstatné bolo u mňa, že zmaturujem. Celé týždne som sa sústredila na túto myšlienku a nakoniec to vyzeralo úplne inak. Miesto toho aby som si vyskočila od radosti a tešila sa, že som dostala trojku, ma naštvala nespravodlivosť. Absolútne ma vytočilo ako komisia rozhodla o známkach a voči polovice triedy to bolo naozaj ne-fér.


Tieto "vydarené" fotky úplne zbožňujem. :D
Viete akú vec som sa naučila v živote ? Keď ťa niečo serie, prestane ťa to srať hneď keď ťa začne srať niečo nové. Toto sa opakuje v mojom živote dokola a dokola a ako ma vedeli vo štvrtok nasrať obhajoby v sobotu ma nasral problém s doručením balíka. Nechcem tu písať konkrétne informácie, predsa len, čo ak si to dotyčná osoba prečíta. Ešte viac som sa vďaka tomuto uistila, že ľudia sa moc nemenia, alebo teda veľmi veľmi ťažko. Vždy moje "nasranie" ukončujem ďalšou vetou, ktorú som sa v živote naučila, že na tieto všetky zlé veci je tu karma. Ak by ste niekedy chceli niekomu niečo vrátiť, keď vám urobil niečo zlé, povedzte si len, že je tu karma a karma je zdarma. Uvidíte ako vám bude lepšie.

So sestrou sme sa dnes išli korčuľovať, bolo to pre mňa prvý krát tento rok a aj ťažké ako každý rok. :D Sama by som sa korčuľovať v živote nešla, pretože sa bojím, že keď niekde spadnem, nikto ma nezdvihne. :D Naozaj, behanie mi ide lepšie! 

Ahojtééé :DPo ceste sme natrhali všetky kvetiny, ktoré sme videli. Väčšina rastie len tak pri ceste, pri chodníku, ani neviem aké sú to odrody, možno to je aj burina ale keď to pekne naaranžujete, takéto kvetináčiky vyzerajú vynikajúco a najmä - prírodne.

Inak, tento filter na snapchate som si úplne zamilovala. Aj keby neviem ako vyzerám, spraví zo mňa krásavicu! Inak, keď tak pozerám na tie fotky, tak my sa aj podobáme! :D Ségra si inak založila blog, kde píše všetko okolo nechtoch, takže ak neviete ako si dnes nalakujete nechty, bežte na jej blog a nezabudnite ju sledovať! .)


Akú nedeľu ste mali vy ? 


Možno sa ti bude páčiť aj

5 komentárov:

 1. Krásný blog, kouzelné fotky, pěkný text! ☺

  Já jsem neděli strávila u učení, cvičením a potom s přítelem u hokeje! ☺

  Blogerka Klárka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ozaj nádherné fotografie, ale to ti už hovoriť nemusím, ty máš fotky skvelé stále :D K tým obhajobám a nespravodlivom hodnotení.. presne viem o čom hovoríš, u nás na škole to isté :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O tej nespravodlivosti na maturite by sa dalo rozprávať, ale nech, hlavne, že máš to, čoho si sa najviac bála za sebou! :) Krásne fotky a tie poľné kvety sú najviac krásne :).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hezká, takový pohodový článek :) Snad jsi tu maturitu nějak zvládla :D Já mám teď praxi a matury bude příští rok :) Krásné fotky :)
  La vie est belle

  OdpovedaťOdstrániť
 5. www.biankabeuty.blogspot.sk :) čeknite... btw. super článok ;)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)