Dokonalá pokožka s radou DermaSpa uplifted+ od Dove

23:11 Suzzie 3 Comments


Ahojte žienky, ozývam sa vám po dlhej dobe. Keďže som začala pracovať a v práci som väčšinou od rána do večera alebo keď prídem domov poobede, sa mi už nechce písať, články teraz budú menej časté. Nebojte sa však, keď si zvyknem na tento režim budú vychádzať pravidelnejšie a hlavne vo väčšom množstve. Dnes vám ukážem nádhernú radu DermaSpa uplifted+ od Dove. Ak ste čítali posledné články na blogu, určite viete, že túto radu a vlastne aj samotnú značku a jej produkty som si zamilovala. Inak to nebolo ani teraz. :)

Rada obsahuje telové mlieko, masážny roll-on, telový olej. Všetky produkty majú jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý krásne vyzerá či už na poličke alebo priamo v sprche. Celá rada má nádhernú vôňu lekien a uhoriek. Presne takéto jemné vône zbožňujem / veď vy viete! :D /. Vôňa vydrží na pokožke naozaj dlho - celý deň. Všetky produkty majú za úlohu hydratovať pokožku a vrátiť jej pružnosť.


Po použití telového oleja som mala krásne hydratovanú pokožku, bola jemnučká a nádherne voňala. Keďže olej sa pomaly vsiaka do pokožky, odporúčam počkať s oblečením. Jednoducho sa rozotiera a dá sa skvelo využiť aj pri masáži. Ja telové oleje mám veľmi rada a tento môžem len odporučiť. :)
Priznám sa, nikdy som nebola na tieto produkty s masážnou hlavicou. Keďže sa mi však objavil na stole tento roll - on dala som mu šancu a dobre som urobila! Masáž je veľmi príjemná, no najmä je rada moja pokožka na problémových partiách. Vďaka použitiu tohto produktu bude pružnejšia a krajšia.

Skvelým pomocníkom pri starostlivosti o telo je aj telové mlieko, ktoré má tiež krásnu vôňu. Konzistencia je skôr tekutejšia ako krémová, takže sa ľahšie rozotiera. Do pokožky celkom rýchlo vsiakne. Pokožka je jemnejšie a krásne vonia. Milujem keď sa večer po sprche natriem týmto mliečkom a zaspávam pri tej krásnej vôni. :)
Túto radu vám môžem len a len odporučiť. Navyše ide / alebo teda už vlastne je / leto a práve v tomto období odhaľujeme svoju pokožku najviac, preto musí byť hydratovaná a musíme sa o ňu starať každý deň. :)

Vedeli ste, že Dove sa zaoberá otázkami krásy ? Vždy prinesú nové prieskumy čo sa týka názorov, myšlienok žien. Tentokrát prišli na to, že Slovenky sú veľmi kritické k sebe a hodnotia seba zdržanlivo. Keď však majú hovoriť o svojich kamarátkach, hovoria láskavo a v superlatívoch. Dokážeme oceniť krásu tých druhých, tak prečo nie vlastnú ?
Skvelá myšlienka, že ? Síce my ženy sa navzájom chválime a dávame si všelijaké komplimenty,nezabudnite dnes kamarátke povedať že je krásna! :)

Možno sa ti bude páčiť aj

3 komentáre:

 1. Moc hezká recenze :) Poslední dobou se mi moc líbí výrobky od Dove, avšak doteď jsem se nedokopala k jejich koupi :D
  La vie est belle

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som síce neni v robote až do večera ale tiež niekedy nemám ani chuť zapínať počítač a niečo si len prečítať, inak som nevedela že Dove má aj podobné výrobky ako ten s masážnou hlavicou alebo olej páčia sa mi:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelá recenzia ! Na tieto produkty sa čoskoro chystám :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)