Dokonalý relax s Avon

18:05 Suzzie 5 Comments

Nieje nič krajšie, ako keď naše obľúbené kozmetické produkty krásne voňajú. majú design, ktorý zapadá do našej kúpeľne a po ich použití sa cítime skvelo. Do tejto kategórie by som zaradila aj tieto dva produkty od Avon: Jemný pleťový peeling 3v1 a sprchovacia pena Planet Spa.
Jemný pleťový peeling 3 v 1 

sa nachádza v klasickej konzistencii s malými čiernymi bodkami. Má božskú sviežu vôňu, ktorú si zamilujete na prvé otvorenie. Peeling je jemný, ľahko sa používa. Pleť nedráždi a po použití nieje nijako začervenaná a podráždená. Pleť je vyčistená a svieža. Ideálny peeling na ráno, čo poviete ? :)
Vďaka výťažkom z plodov mydlovníka nielen čistí pokožku na povrchu ale aj pomáha zlepšiť hydratáciu v najhlbších vrstvách pokožky. Peeling je vhodný na citlivú pleť, je hypoalergénný, dermatologicky a alergiologicky testovaný.


Sprchovacia pena s výťažkom zo semien stromu Moringa Planet Spa

Sa nachádza v praktickej tube s aplikátorom. Takže používanie je oveľa ľahšie. Vôňa je veľmi zaujímavá, svieža a príjemná. Pena na pokožke je ešte príjemnejšia ako sprchovací gél a tak niet pochýb, prečo som si ju tak obľúbila. Pokožka je po sprchovaní jemnejšia, voňavejšia a zrelaxovaná. Táto pena sa stala mojím miláčikom a myslím si, že keď ju skúsite tak si ju zamilujete aj vy. :)Možno sa ti bude páčiť aj

5 komentárov:

 1. Tá sprchovacia pena vyzerá veľmi dobre, určite aj úžasne vonia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Páni, ten desing je nádherný! A věřím, že musí úžasně vonět.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. úúú, oba vyzerajú naozaj lákavo! asi sa po nich poobzerám :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. hneď by som oba skúsila :) aj peeling, aj penu na sprchovanie, takú konzistenciu som ešte neskúšala :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Planet Spa mám najradšej z celého Avon-u asi! :) Sú to skvelé výrobky :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)