GLITTER NAILS

21:44 Suzzie 2 Comments


Krásny deň prajem dievčatá. Konečne som sa dokopala napísať nejaký článok. Bohužiaľ ešte stále mám skúškové obdobie a čaká ma ešte jedna skúška - posledná a najťažšia. Verím že vyjde na prvý krát, ale pokojne môže aj na druhý krát, len aby som ju zvládla a mala to všetko za sebou. Toto je moje prvé skúškové a je celkom namáhavé. Plno papierov, termínov a predmetov, najviac však stresu. Aj napriek tomu, som veľmi šťastná, že som zatiaľ skúšky dala všetky na 1.pokus. Je to super pocit :)
Tento nailart som mala pripravený pre vás niekedy medzi Silvestrom, kedy som si takto nechty na tento špeciálny sviatok chystala. Trblietky a Silvester ide k sebe a ja to rada ukazujem práve na nechtoch. :) Skvelými pomocníci boli samozrejme skvelé laky na nechty.

Použila som matný tmavomodrý lak od Essence s názvom 22 i love my blue jeans


Stačila jedna vrstva a nechty obalil sýtou farbou. Vyzerajú pekne aj matne nie ? Najdôležitejší lak bol však od Rimmel London z radu Glitter low coverage s názvom Bedazzle.
Tohto trblietavého krásavca som použila hneď niekoľkokrát. Na fotkách mám 3 vrstvy. Krásne sa trblieta a vynikne na akomkoľvek svetle, najviac však na umelom nočnom.Čo poviete na výsledný efekt ? :)

Možno sa ti bude páčiť aj

2 komentáre:

  1. Pěkné nehtíky a přeji ať i poslední zkouška se ti vydaří na první pokus.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Toho třpytkového krasavce nutně potřebuji, je parádní. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)