Moja starostlivosť o zuby so sonickou kefkou DiamonClean SoniCare od Philips

22:06 Suzzie 4 CommentsPred nejakou dobou mi prišla ponuka na otestovanie sonickej kefky od Philips. Keďže o zuby sa snažím starať najlepšie ako viem, ale sonickú kefku som ešte nevyskúšala, rozhodla som sa že ju teda vyskúšam. Používam ju už dlhšiu dobu, cca mesiac a podelím sa s vami o moje prvé začiatky, skúsenosť a výsledky na mojich zubov.V prvom rade chcem vyzdvihnúť dizajn kefky aj celého príslušenstva, ako je nabíjací pohár, prenosný nabíjací obal a samozrejme, samotná kefka. Kefku mám vo verzii rose gold, nájdeme ju aj v iných krásnych dizajnoch a farbách. Nenahnevala by som sa ani za bielu alebo čiernu.
V balení okrem kefky nájdeme nabíjací sklenený pohár, prenosný nabíjací obaľ, náhradné hlavice a návody. V návode nájdete všetky informácie, ktoré budete potrebovať.To najzábavnejšie je určite - začiatok. Ak ste nikdy predtým nepožívali sonicku kefku / ako ja / budete sa veľmi smiať, pretože pohyb kefky vás bude štekliť. :D Nebojte sa, veľmi rýchlo si zvyknete na túto formu čistenia zubov. Je veľmi príjemná, rýchla a v podstate nemusíte nič robiť, iba držať kefku. :D. Začiatky sú oveľa ľahšie vďaka funkcii, ktorú máte hneď od začiatku aktivovanú na kefke, alebo si ju môžete neskôr aktivovať/deaktivovať. Táto funkcia nepustí vždy funkčnosť kefky na 100% ale postupne od začiatku ju zvyšuje a vy sa tak postupne môžete zvyknúť na pohyb kefky. Ako som spomínala, ak budete mať stále problém, funkciu si môžete opäť zapnúť. Kefka sa nabíja jednoduchým položením do pohára. Keď je nabitá - začne blikať na zeleno, je opäť pripravená na vaše zúbky. Nabitá kefka vydrží na 14 použití - to máme jeden týždeň umývania. Ak by sa stalo, že ste niekde na ceste, kefku si môžete ľahko zabaliť do najkrajšie obalu na kefky, aký som zatiaľ videla :). Do tohto púzdra môžete zapojiť aj USB kábel a kefku jednoducho a pohodlne nabiť.Na kefke môžete nájsť funkcie: "clean", "whitte", "gum care" "sensitive " a "polish". Vždy si tak môžete vybrať program, ktorý vám najviac vyhovuje. Na začiatku som používala clean, neskôr sensitive ale aj gum care. Rozhodnete sa vy sami, ktorý práve potrebujete. :)

Na začiatku si teda naozaj užijete veľa srandy ale po pár dňoch budete už veľký "profesionál" a čistenie zubov, bude pre vás príjemnou rutinnou. Čo sa týka čistenia, nemusíte sa o nič starať. Vďaka zavybrovaniu, ktoré spôsobuje funkcia Smartimer, vždy viete, ktorú časť zubov a ako dlho si ju máte čistiť.

Poďme však na účinky. Už po prvom použití som cítila rozdiel v pocite vyčistených zubov. Boli oveľa hladšie, lesklejšie a mala som lepší pocit vyčistených zubov. Čo ma však dostalo - nekŕvacali  mi ďasná. Niekedy sa mi stáva, že vypľúvam krv po vyčistení zubov, avšak po vyčistení touto kefkou som nikdy takýto problém nemala! Toto ma teda dostalo.

Zuby mám postupne čistejšie a čistejšie, postupne mi zo zubov mizne povlak a sú belšie a krajšie. Vďaka sonickej kefke, vyčistíte zuby niekoľkonásobne precíznejšie ako obyčajnou kefkou a mechanickým pohybom.
Čo je skvelé, kefku môže používať celá rodina. Nástavce sú odlíšené znakmi a tak si nikdy nepomýlite svoju kefku. Kefka je síce drahšia, avšak pokojne ju môžete využívať celá rodina, zuby máte oveľa čistejšie, zdravšie a krásna kefka v kúpeľni je iba ďalší bonus. :)
Osobne si už neviem predstaviť používať inú starostlivosť o zuby ako s touto kráskou.
S kefkou som spokojná a príjemne ma prekvapila a pokračujem v používaní ďalej. Ak by ste si chceli prečítať viac výhod a rozdielov oproti klasickým kefkám, odporúčam navštíviť stránku www.philips.skwww.philips.sk , kde nájdete super spracované videá.

Máte skúsenosti so sonickou kefkou ? Chceli by ste si ju vyskúšať/ zakúpiť ?

Možno sa ti bude páčiť aj

4 komentáre:

 1. Mam sonicku kefku, ale inej znacky, no dala by som si s touto povedat :D vyzera uplne krasne :) a luxusne :)
  LIFE IN PICTURES BY LU


  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiež som prešla z klasickej kefky na sonicku a nedokážem si vynachváliť. Presne ako píšeš - nekrvácajú mi ďasná, mám lesklejšie zuby a celkovo pocit lepšie vyčistených zubov

  www.simonazacko.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som zatiaľ nič takého neskúšala, ale keby sa niekto rozhodol darovať mi ju napríklad na Vianoce, tak by som sa vôbec nehnevala :D vyzerá naozaj krásne, s dizajnom si dali záležať :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá fakt skvelo! Ja zase nedám dopustiť na moju klasickú Curaproxku, pretože moje ďasná si vyžadujú extra jemnú starostlivosť, no do tejto by som aj šla :D

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)