INSPIRATON: Dekorácie v spálni

21:03 Suzzie 1 CommentsV spálni trávim veľa času a to nie len spánkom. Táto miestnosť by mala byť pre nás ukľudňujúca a príjemná. Malo by sa nám tu dobre spať ale aj relaxovať pri pozeraní nášho obľúbeného filmu či čítaní knihy. Naša spálňa je opäť poprehadzovaná a dokonca je "rozdelená" na dve časti. Nie je rozdelená žiadnom stenou ale nábytkom. Pod oknami mám svoj kútik - stolík a vedľa neho je malý príručný stolík s knihami obrazom a svetielkom. Pod ním sú opäť knihy ale aj časopisy, svetielka a obraz tiež. Na druhej strane spálni máme posteľ a tieto dve časti delí veľká biela komoda. Aj takto jednoducho sa dá rozdeliť pracovná časť s oddychovou. V mojom kútiku nájdete môj stolík, ktorý je pre mňa pracovný, ale aj toaletný. Kozmetika a kvetiny všade navôkol. Práve dekorácie celý interiér zútulnia, vyšperkujú a prezradia kto sme.


Skvelým tipom sú podľa mňa toaletné stolíky, ktoré okrem dekoračného hľadiska pôsobia veľmi pekne a keď cítite, že v spálni máte ešte kúsok voľného miesta je to to pravé orechové. V poslednej dobe sa na našom trhu objavila široká ponuka stolíkov a už skoro vôbec nie je problém si vybrať taký, ktorý je podľa našich predstáv. Výhod toaletného stolíka je hneď niekoľko. Skvelé miesto iba pre vás - váš priateľ si tu teda nebude odkladať žiadneho jeho veci. Budete mať poriadok v kozmetike a všetko nájdete na jednom mieste. Môžte si pekne poukladať svoju obľúbenú kozmetiku a parfémy. Vyzerá to veľmi pekne a ja to vždy na fotkách obdivujem. Veľké zrkadielko v ktorom sa môžete vždy vidieť a upraviť. Je to skvelý spoločník.
Doplnkom, ktorý môžete často meniť a tak vytvárať vždy iný dizajn a atmosféru svojej spálni sú obliečky na posteľ. Nebojte sa kombinácií a rôznych materiálov a vzorov! Vždy sa dá niečo nové vymyslieť a nakombinovať. Milujem postele plné vankúšov.


Možno sa ti bude páčiť aj

1 komentár:

  1. Presne tieto obrázky (aj keď nie všetky) mám pinnuté vo svojom vanity boarde na pintereste! :)

    Nasklee - www.nasklee.com

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)