Prague wiht L´oréal

19:23 Suzzie 2 CommentsNa utorok som sa veľmi tešila, pretože som vedela, že zažijem krásne dva dni v Prahe. Balila som sa skoro ráno, keďže sme odchádzali už o 9 z Bratislavy. To hlavné som však zabudla zbaliť - okuliare a keď som si vybrala z oči šošovky nič som nevidela! :D Do Prahy sme sa chystali na predstavenie novej riasenky Paradise Extatic o ktorej ste už možno počuli u zahraničných blogeriek. U nich je veľmi ospevovaná a vychvalovaná pretože je veľmi dobrá a porovnávajú ju k Better Than Sex od Too Faced.

Cesta bola veľmi príjemná a v super spoločnosti. Ubytované sme boli v krásnom hoteli Angelo by Vienna House Prague a každá sme mali vlastnú izbu. Hotely milujem. Vôňu, dizajn, skvelé raňajky a vééľka posteľ. Po ubytovaní sme hneď išli na obed do Kobe restaurant, ktorá bola skoro hneď pri hoteli. Keď môžem povedať za všetkých - boli sme hladné a netrpezlivo sme čakali na svoje objednané jedlá. Kým prišli, už sme popíjali skvelý rum, kávy, čaje i drinky. Čakanie mi vôbec nevadilo, pretože som sa cítila skvelo a konečne som bola "medzi svojimi", s ktorými sme preberali témy, ktoré sú nám blízke. Okrem toho som sa straaašne veľa nasmiala na historkách iných. Vychutnala som si skvelý obed, hovädzie líčka dusené na červenom víne . Odporúčam, bolo to vynikajúce.

Po obede sme mali necelú hodinku na nachystanie  na event. Rýchlo som sa odlíčila a nalíčila naspäť. Zavolala priateľovi, rýchlo obliekla, očesala. Pozriem na ma mobil koľko je hodín a rýchlo som bežala dole, pretože ostatní na mňa už čakali! :D
Presunuli sme sa do Soho restaurant, o ktorej ste už určite čítali alebo minimálne videli fotky ako ja. Je to veľmi čarovné a najmä fotogenické miesto. Každý detail v interiéry hrá svoju rolu a spolu tvoria príjemný celok. L´oréal nás privítalo welcome drinkom a hneď na to som už vyťahovala mobil a fotila na instagram. Kto by sa tu necítil príjemne všakže ? Prezentácia novej riasenky Paradise Ectatic bolo veľmi rýchle a praktické. Kefka sa mi celkom páčil a tešila som sa, kedy si ju vyskúšam. Po prezentácií sme mali možnosť si vytvoriť na workshope kvetinkové čelenky. Toto ma veľmi potešilo, pretože ja, taká kreatívna a umelecká duša. To som ešte nevedela, že vďaka mojej netrpezlivosti sa dvakrát popálim, au! Chcela som čelenku mať čo najrýchlejšie urobenú a lepiť na ňu už kvety a skončila som s dvoma popálenými prstami, ktoré ma štípali ešte ďalšie 3 dni, nevadí. Popri vytváraní čelenok nás stále oblietali čašníci s rôznymi chuťovkami a dolievali poháre. Neskutočne sme sa aj zasmiali a nakoniec sme obdivovali výtvory. Každá čelenka bola iná a pritom krásna. Čelenky sa nám tak páčili, že celý večer sme v nich chodili a dali si ich dole až na hoteli. :D Boli sme ako označkovaný folklórny gang

Zábava po workshope ešte neskončila a začalo fotenie s našimi výtvormi.  Keby ste chceli vedieť, čo blogerky a youtuberky robia väčšinou na eventoch: fotenie, jedenie, fotenie jedla, rozoberanie obľúbených produktov, fotenie, jedenie, pitie, zábava. A stále dookola dookola. Takto dlho som sa na evente ešte nezdržala a možno je to aj tým, že sme sa nemali kde ponáhľať. :) Nikto nešiel do práce ani do školy. Keď nám bolo už dlhšie presunuli sme sa opäť do Kobe, kde sme si objednali skvelé drinky a bavili sa ďalej, o nejakej desiatej som už išla do hotela na izbu,  do vane a uložiť sa spať.


Na druhý deň sme už bohužiaľ odchádzali. Mali sme však čas na skvelé raňajky, na ktorých sme sa všetci stretli a opäť prebrali zaujímavé i vtipné okamihy zo života. Po raňajkách som ešte rýchlo šprintovala do Nového Smíchova, kde som zablúdila do Sephory, Tigera a Mark & Spencer, ktorý bohužiaľ u nás už zrušili a v podstate u nás nikdy ani potraviny neboli.  Čo je škoda. O pol 11 sme sa stretli, nastúpili do auta a šli smerom Bratislava. V Auparku som sa ešte stretla so sestričkou s ktorom sme kecali o novinkách, ktoré sa nám stali a jednu riasenku som jej darovala. Ešte mi však nepovedala, ako je spokojná a či jej vyhovuje?! :)

V Sephore som si kúpila túto masku na oči a som na ňu zvedavá. Z tejto rady som mala masku na ruky a bola super. z Tiger som si odniesla rozkošné "sticky", na ktorých sú rôzne nápisy, zápisník s vytrhavajúcimi listami, sprchovací gél levander s pumpičkou a klasicky mydlo na ruky s vôňou cherry blossom. . Z M&S som si doniesla kopu čajov, ovsených vločiek a kvalitnú horkú čokoládu.A tu už môžete vidieť túto krásku vďaka ktorej by ste mali mať dlhé mihalnice. Už som ju párkrát vyskúšala a môžem ju zaradiť medzi najlepšie riasenky a svoje miesto si u mňa určite nájde. Jednu z vlastností, ktorú len tak nenájdete je, že riasenku na mihalniciach skoro necítite, čo mi vadí je, že niekedy zlepuje, keďže konzistencia je mokrejšia. Po čase bude vynikajúca. Určite ju teda odporúčam a myslím si, že bude vyhovovať aj vám. :)Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať L´oréalu za pozvanie na tento skvelý event, ktorý som si veľmi užila a verím, že ste si v teple domova prečítali môj výlet do Prahy a recenziu na očakávanú riasenku. A ešte som zabudla, bude dostupná od novembra. :)
Možno sa ti bude páčiť aj

2 komentáre:

  1. Super článok. :) a na riasenku sa veľmi teším. Zatiaľ všetky od Lorealu mi robili pekné riasy

    AN Beauty Blog

    OdpovedaťOdstrániť
  2. to musel byť nádherný event :) krásne prostredie! :) som zvedavá na túto riasenku, lebo vyzerá naozaj netradične
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)