WORKSHOPS DAY

22:08 Suzzie 3 CommentsTak tento článok si treba prečítať alebo pozrieť už len kvôli fotkám, ktoré tu nájdete. :) Presne takto pred týždňom vo štvrtok som išla do Banskej Bystrice na workshop fashion ilustrácie s Danyela art a workshop sebalíčenia s GOSH a Veronikou Huťkovou. Už cestou do budovy, kde sa konal workshop som vedela, že idem dobre a že budem nadšená. Workshop sa konal v Tvorivé ateliéry, v krásnej historickej budove / tie ja zbožňujem /. Interiér bol zdobený krásnymi ružami od Le Diamant Rose , chutnými cupcakes od taký malý koláč a donuty od La Donuteria Bratislava. Mňam..samozrejme nemôžem zabudnúť na kozmetické nebo od Gosh-u. Už od začiatku - a to sme ešte nezačali :) som sa cítila veľmi príjemné. Moje "kolegynky" boli usmievavé a milé ženy, s ktorými som sa hneď na začiatku spoznala.


Všetko začalo predstavením a privítaním od dievčat, ktoré za všetkým stoja. Následne na to, sme sa my, účastníčky predstavili medzi sebou a povedali pár viet o sebe. Stretli sme sa tu v rôznych vek. kategórií a so všelijakými záujmami čo bolo naozaj zaujímavé a môžem len potvrdiť, že workshop je vhodný pre každého.Prvý workshop bol sebalíčenie s Gosh a Veronikou Huťkovou. Veronika sa nám na začiatku predstavila a hneď pridala aj nejaké tipy. Začali sme úplným základom - odlíčenie, starostlivosť o pleť. Mohli sme si vyskúšať všetky produkty od značky Gosh a s výberom nám Veronika veľmi rada pomohla. Prešli sme k podkladovým bázam. Musím priznať, v tejto oblasti som sa veľmi nevyznala. Na moju problematickú pleť mi Veronika vybrala Velvet touch foundation primer. Obsahuje Aloe Vera a tak okrem dokonalého podkladu pod make-up pleť aj lieči. Pleť je po nanesení jemnučká a make-up vyzerá krajšie. Make-up som si tu tiež našla,  volá sa foundation+ a ma skvelé krytie - presne také potrebujem a už som si ho aj objednala a už sa teším, keď mi príde. :) Prešli sme si všetky kroky líčenia až sme sa dostali na záver - rúž. Zvolila som matný tekutý v nádhernom červenom odtieni a vydržal mi celý čas domov až do odlíčenia. Značku Gosh som doteraz nepoznala ale je mi to až ľúto pretože za taký krátky čas som objavilo toľko skvelých produktov s vlastnosťami, ktoré som vždy hľadala. Veronika bola skvelá, odpovedala na naše zvedavé otázky, ukázala nám a pomohla s líčením. Veronika, môžeš urobiť viac kurzov ?! :)


 

Po make-up workshope sme si dali chvíľku prestávku a Danielka stihla zatiaľ prichystať všetko, čo potrebujeme na kreslenie. Danielku alebo aj Danyela art sledujem už dlhšie a jej ilustrácie zbožňujem. Jednoduché, štýlove a krásne a aj fotogenické. :) Vždy som takéto niečo chcela aj ja kresliť ale nikdy som sa neodhodlala a tu bol priestor. :) Myslím si, že v každej v nás nastal pocit, že to bude ťažké, alebo, že to nedokáže, predsa len nakresliť takéto umelecké dielo chce aj nejaké schopnosti. Ale musím vás potešiť! Všetky diela boli jedinečné a krásne. S pomocou Danielky, ktorá je inak veľmi milá, pekná a šikovná sa nám to podarilo. Vždy bola po boku, sledovala nás, radila nám, ukázala nám. Celú našu ilustráciu formovala a tak vznikli krásne kresby. Ja mám už svoju zarámovanú a hrdo položenú na poličke. :)Domov som si okrem dobrého pocitu, skvelých spomienok, príjemného poobedia a večera, nových nápadov, inšpirácií odniesla aj krásne darčeky.
V ružovom vrecúšku som si našla hrnček od Daneyla art, úžasny donut, ktorým som zjedla do minúty aj s koláčikom.
Od Goshu sme dostali kozmetickú taštičku, kde sme si našli štetec na púder, ktorý je jemnučký a používam ho už každý deň. :) a niekoľko ďalších produktov. Vďaka spolupráci som si odniesla ešte krásnu čiernu krabičku plnú kozmetiky. Zatiaľ čo som skúšala produkty, som z nich nadšená a chystám pre vás aj článok aj líčenie..aj niečo viac. :)

Ďakujem krásne týmto ženám za inšpiratívný večer, ktorý som už dlho potrebovala. Ak by ste sa aj vy chceli niečo takéto zažiť, alebo viete o niekom, kto by toto "potreboval" najbližší termín workshopu je 24.10 a bude sa konať v Bratislave.

A ešte som zabudla! Fotila nás ďalšia krásna žienka - Garbiela Mendel, ktorej ďakujem za fotky. :)
Možno sa ti bude páčiť aj

3 komentáre:

 1. Super fotky, jako bych tam byla na chvilku také :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Waaau, tak to musela byt skvelá akcia. Už len fotky hovoria samé za seba. Páči sa mi tá aktivita s tým kreslenim.
  Ja som značku Gosh donedávna síce poznala, ale nepoužívala vobec. Teraz mám doma od nich zopár produktov, a niektoré su naozaj skvelé.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 3. veľmi pekná akcia a skvelé fotky :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)