Moja prvá skúsenosť s LED lampou na nechty

9:00 Suzzie 4 Comments


Dokonalé nechty by som chcela mať stále. Krásne, upravené, bez záderov s leskom a dokonalou farbou. Aby sa mi neštiepili..aj vy máte takéto problémy alebo práve naopak? Dávate si robiť umelé nechty alebo vám stačia vaše prírodné s obyčajnými lakmi ?

Bohužiaľ v práci prichádzam často do kontaktu s vodou a tak moje nechty trpia, veľmi ľahko sa štiepia, sú mäkké a keď mi lak vydrží neodlupnutý po dvoch dňoch, skladám klobúk dole, pretože takýchto lakov a značiek je veľmi malé množstvo. 

Keďže s obyčajnými lakmi je to naozaj ťažké, vyskúšala som som sadu na gélové nechty značky Konad . Zatiaľ som nemala žiadnu skúsenosť s niečím podobným a na nové nechty som sa už tešila. Tešila som sa najmä na to, aké to bude rýchle, ako mi nechty dlho vydržia, aké budú pevné. Bohužiaľ, to nebolo všetko tak ako som si predtým predstavovala. :)

Na začiatok vám opíšem, čo všetko som v tejto sade našla. Sada obsahuje LED lampu Promed, podkladový gél lak, vrchný gél lak, 2 kusy farebného gél laku, cleaner, kozmetický acetón, ružové drievko, brúsny blok, malé vatové tampóny, olejček na nechty Mango Professionail, Swarovski kryštáliky, nálepky Konad, 3 kusy brokátového prášku s rôznymi dúhovými efektmi. Je tu skvelé výhoda si vybrať farby gél lakov, ja som si vybrala klasický čierny a sivo-biely. V sade nájdete všetko, čo na začiatok potrebujete.
Myslela som si, že nechty s gél lakmi budem mať urobené rýchlejšie ako s normalnými lakmi. Vyvediem vás hneď na začiatok z omylu. Ak ste si ešte nikdy takto nechty nerobili budete na začiatok potrebovať veľmi veľa času, respektíve oveľa viac, ako ste zvyknuté pri lakovaní. Veľmi dobrým začiatkom je si všetky produkty vytiahnuť na stôl a popozerať, čo ktorý je a dobre si prečítať návod. Postupujte krok po kroku a všetko sa snažte robiť čo najlepšie - aby aj nechty najlepšie vyzerali. :) Nezabúdajte na tenké vrstvy jednotlivých lakov, pretože ja som si takto skazila celý výsledok. Naniesla som väčšie množstvo a lak sa mi na nechtoch zrazil. S čiernym lakom vám kľudne stačí jedna vrstva, ale dajte radšej dve. Ja to tak tiež robím a lepšie to vyzerá. Bielo-sivý nemal až takú kryciu schopnosť a ten som musela naniesť až trikrát.
/po 4 dňoch/


Nechty vyzerali s týmto lakom naozaj krásne. Vysoký lesk a veľká odolnosť voči úderom, vode atď. Mne nechty vydržali 4 dni, čo je teda skoro celý týždeň. :D a je to asi aj najdlhšia doba čo mi kedy niečo tak dlho vydržalo na nechtoch. Vám teda vydrží ešte dlhšie.

Sada sa dá zakúpiť na e-shope professionail.sk. Máte skúsenosť s gél lakmi a ich aplikáciou ? :)

Možno sa ti bude páčiť aj

4 komentáre:

 1. Vyzerá to úžasne, ja však nedám dopustiť na klasické lakovanie vzhľadom na to že nikdy nemám veľa času :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem si nehty v lampě dělala párkrát. Vydrželi o hodně dýl a hezčí než po nalakování klasických lakem, ale taky na to nemám zas tolik času bohužel :D

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nemám s lampou ani těmito laky zkušenost, ale líbily by se mi. Jen škoda, že ten bílý lak tak špatně kryl a celkově je tato manikúra náročnější na čas.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá to super, ale neviem, či by som si na to vedela zvyknúť. Kedysi som si lakovala nechty klasickým lakom, ktory sa mi ale taktiež šúpal, nevydržal ani jeden celý deň a každý večer som prelakovávala .. potom som si jedno leto dala spraviť gelové nechty a odvtedy na ne nedám dopustiť. Som rada, že mi ich robí niekto iný, kto sa v tom fakt vyzná a že mi vydržia aj tri, štyri týždne a sú krásne dlhé a pevné, práve poomocou toho gélu.

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)