Ako som si zlepšila stav a vzhľad nechtov vďaka Naked Manicure od Zoya

17:52 Suzzie 4 Comments
Krásny deň! Pripravila som si pre vás recenziu  na sadu lakov od mojej obľúbenej značky Zoya. :)

Ide o radu Naked Manicure, vďaka ktorej si môžete veľmi ľahko zlepšiť stav a vzhľad nechtov. Vďaka tomuto systému sa ľahko zbavíte nechceného sfarbenia nechtov, urovná sa povrch, budú krajšie, pružnejšie silnejšie a odolnejšie. Laky pomáhajú aj s bunkovou obnovou. 

V mini sade, ktorú mám ja sa nachádza 6 perfektorov, ktoré obsahujú rôzne pigmenty a iné látky, vďaka ktorým sa zbavíte nechcených odtieňov. Každý jeden je na iný problém. Pink je pre rozjasnenie, buff pre teplejší odtieň, nude pre jemnejší odtieň, a lavender je pre opravu zafarbenia. 

V sade sa nachádza aj podkladový, vrchný lak a aj výživa. Všetky obsahujú patentovanú zmes látok, ktoré opravujú nechty a veľké množstvo vitamínov.
Vďaka týmto lakom si viete ľahko opraviť nechty aj doma a nemusíte chodiť nikde do salónu. V balení nájdete aj kompletný návod, ktorý vám pri aplikácií pomôže.

Ja som si túto sadu a celkovo značku Zoya veľmi obľúbila. Sada a laky skvelo fungujú a plnia čo sľubujú, nechty sú krajšie a dám ruku do ohňa, že vzhľad nechtov je výrazne lepší ako pred tým. Mne aj sestre táto sada veľmi pomohla.

Ak máte radi nude manikúru a chcete aby vaše nechty vyzerali prirodzene ale pri tom ich chcete mať aj zdravšie, toto je podľa mňa skvelá voľba. Zatiaľ som sa nestretla s lepším produktom a systémom na takúto korekciu a výživu nechtov. Som veľmi prekvapená ako to celé funguje a že táto sada prináša reálne výsledky. :) Kúpite ju tu na rajnehtu.cz 
Možno sa ti bude páčiť aj

4 komentáre:

 1. Tak tohle vůbec neznám. Já na zpevnění nehtů používám laky do LED lampy. To je jediný způsob, jak se mi nehty zpevní a tolik nelámou. Jinak mám doma nějaký zpevňující lak od Essence a Yves Rocher, ale ty používám pouze občas, když si zrovna dávám od toho LED pokoj :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten fialkový lak je hezký :-) já už jedu jenom gelové nehty :-)

  Přeji Ti krásný a úspěšný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nechty mám momentálne gélové, ale sada vyzerá super :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)