Najkrajšie beauty kalendáre 2019 + súťaž

19:27 Suzzie 5 Comments
Ako to rýchlo ubehlo, a už je to tu opäť. Najkrajšie, vianočné obdobie a koniec roka. Vianoce mám veľmi rada, pretože milujem ten klud, sviečky, atmosféru, stretnutia s najbližšími. Všetci sú vľúdnejší a moje oči tešia samé krásne vecičky. Jednou z nich sú aj kozmetické kalendáre. Ak ste aj vy milovníčkami kozmetiky, dáte mi za pravdu, že vaše kozmetické srdiečko by určite potešilo kozmetický kalendár. Rok čo rok bývajú beauty kalendáre krajšie, kvalitnejšie a aj viac značiek ich začalo vytvárať či predávať aj u nás na Slovensku.

S narastajúcim počtom kalendárov, ktoré sú u nás prípustné, je veľmi ťažké ich tu všetky ukázať, preto som veľmi dlho vyberala, ktoré vám tu ukážem ( bolo to dosť ťažké ). Verím, že si každá z vás vyberie ten najkrajší. 


Pupa Milano ,  na e-shope sa píše, že je ich iba 200 kusov. Nájdete v ňom 24 naj-milovanejších make-up produktov v hodnote 120 €. Cena za kalendár je 99,90€. Produkty od Pupa Milano patria k mojim najobľúbenejším. Ak máte radi kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, tento kalendár vás bude tešiť každý jeden deň do Vianoc. :)Yves Rocher, kúpite na predajni a aj na e-shope. Tento rok Yves Rocher prišiel opäť s nádherným dizajnom a voňavými produktmi. Minulý rok ste mohli tento kalendár vyhrať v našej súťaži a pred minulý rok som ho sama skúšala. Bola som nadšená z obsahu, pretože mám veľmi rada produkty na starostlivosť o telo. Kúpite ho 45 €. Obsahuje 8 produktov v plnej veľkosti  a 16 miniatur.


Niveakalendár s krásnym dizajnom ( uznajte sami ) môžete zakúpiť v dm-ke, na e-shope dm-ky a videla som ho aj na notine. Každý deň vás prekvapí kozmetika i iné malé prekvapenia. Kalendár kúpite za 26,99 €.
Lumene, značka Lumene vytvára produkty čisto z prírodných látok a rastlín. Každý deň si môžete rozmaznávať pokožku i pleť kvalitnými produktmi a ten dizajn. :) Obsahuje 16 produktov pre starostlivosť o pleť a 8 produktov dekoratívnej kozmetiky. Cena je 89,99 €.Loccitane,   tento krásny, dizajnový kalendár je naplnený voňavými produktmi na telo, pleť i vlasy. Cena je iba 49,99 € a to sa podľa mňa oplatí! :)MAC kalendár,  značka MAC prichádza s nádhernou čiernou hviezdou plnou obľúbených produktov. 24 okienok prekvapení vás bude stáť 179 €,Feel unique,  legendárny kozmetický kalendár ktorý sa oplatí kúpiť už len z cenového hľadiska, pretože hodnota produktov je naozaj veľká. Okrem toho vyskúšate veľké množstvo produktov, ktoré u nás nie sú ani dostupné. Nájdete v ňom kvalitné značky a rôzne druhy produktov. Cena je 94,80 € a hodnota viac ako 256 libier.Armani Beauty keď sa vysloví značka Armani, predstavím si krásnu, luxusnú kozmetiku. A tento prvý kalendár z ich dielne aj tak vyzerá. Ak chcete prežiť luxusných 24 dní do Vianoc, myslím, že spoločnosť Armani bude ideálna. :) Cena je 249 libier.Balmain , luxusná vlasová kozmetika značky Balmain predstavila nádherný, čiernobiely kalendár plný kozmetiky, ale nájdete v ňom aj štýlový hrebeň, uteráčik i zrkadielko. Veľká škoda, že obsahuje iba 10 okienok, pretože kto by si nezamiloval každý deň nový produkt od Balmain. :) Kúpite ho za 156,10 €.


Kiehl´s, obľúbená značka prichádza aj tento rok s krásnym, farebným kalendárom plným obľúbených produktov. Bohužiaľ je už vypredaný, takže už je neskoro ale stál by za každé euro. :)


A už sme na konci! Verím, že sa vám výber páčil, a ak náhodou máte ešte nejaký tip na pekný kalendár, určite napíšte do komentára!

A keďže sú už o chvíľku Vianoce, pripravila som si pre vás súťaž o kozmetický kalendár Trend It Up. Vyhrať ho môžete na Instagrame. Stačí kliknúť na fotku a ste tam. :)
Pekný deň,

SuzzieMožno sa ti bude páčiť aj

5 komentárov:

 1. Je fakt, že adventní kalendář už vyrábí spousta značek. Je jich tolik, že nevím, který si vybrat. Ale z těchto, co tu ukazuješ se mi celkem líbí ten od Lumene.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:) krásne fotky:))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné kalendáre, všetky sú úplne krásne :) Dizajnovo sa mi asi najviac páči ten od Balmain, veľmi elegantný :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 4. super článok :) škoda, že som si ho prečítala až teraz :D ale o rok si už nejaký kúpim aj ja

  WHEN PIGS FLY

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za komentár :)